';

Робоча зустріч лідерок Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”

29-30 січня проходила дводенна зустріч регіональних лідерок Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”. Для ефективного спілкування був обраний формат тренінгу, тема якого: «Взаємодія активісток спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю, з медичними працівниками, юристами та правозахисниками з метою зниження бар’єрів доступу жінок, які живуть з наркозалежністю, до замісної підтримувальної терапії».
Активісткі підвели підсумки роботи в 2018 році та спланували подальшу діяльність. Вона буде спрямована в тому числі на мотивацію наркозалежних жінок до участі в програмі замісної підтримувальної терапії та прийнятті наркозалежними дівчатами з ВІЛ-позитивним статусом АРВ-терапії. Якщо жінка, яка має залежність від психоактивних речовин, вагітна, то АРВ-терапія допоможе вберегти малюка від інфікування вірусом імунодефіциту.

Кожна з лідерок отримала по 10 тестів на вагітність та 10 оглядових гінекологічних наборів для розповсюдження серед пацієнток замісної підтримувальної терапії та споживачок “вуличних” наркотиків. Вони були закуплені на кошти благодійної пожертви швейцарського народу. По мірі використання, тести та набори будуть купуватися та передаватися лідеркам Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” для поширення серед представниць ключової групи з різних регіонів України.

Планується, що набори для пологів вагітні наркозалежні дівчата та пацієнтки замісної підтримувальної терапії зможуть отримати, звернувшись до регіональних лідерок Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”. Власницею набору для пологів стане вагітна залежна жінка, яка надасть ксерокопію обмінної карти, при цьому набір буде передано не раніше 7 місяця вагітності.

Крім планування поточної діяльності, активістки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” отримали практичні рекомендації по адвокаційній роботі, взаємодії з журналістами та прослухали тренінг з моніторингу та оцінки. Набуті знання допоможуть їм досягти кращих результатів у повсякденній діяльності.

 

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80