';

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” отримало першу благодійну пожертву

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» отримало першу благодійну пожертву.
Символічно, що кошти, а саме 2040 швейцарських франків, організації передав Джакоб Хубер (Jakob Huber), з організації Лісіт (Licit), людина, яка відкрила в Берні (Швейцарія) першу в світі кімнату безпечного вживання.
Кошти були зібрані організацією AIDS HILFE BERN, директором якої є Беатріс Аеберсолд (Beatris Aebersold) під час нещодавнього Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом.
За ці кошти будуть придбані тести на вагітність, гінекологічні набори та набори для пологів для жінок які живуть з ВІЛ та жінок які живуть з наркозалежністю.
Від імені Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА ми висловлюємо Беатріс Аеберсолд, Джакобу Хуберу та всьому швейцарському народу свою подяку. Придбання перелічених речей стане ще одним кроком до профілактики епідемії ВІЛ в Україні, сприятиме зменшенню кількості випадків передачі ВІЛ від матері до дитини.
Просимо регіональних координаторок Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» надсилати заявки-запити на отримання тестів та наборів для тих хто найбільш цього потребує на електронну адресу організації infounwud@gmail.com

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80