';

Зустріч зі старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності ( з дислокацією в Полтавській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції

Сьогодні регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА, регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю, – Яніна Стемковська та директорка філіалу Легалайф-Украина в Полтавському регіоні- Марина Гридіна-Погоріла завітали на зустріч зі старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Полтавській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України – Наталії Нечепуренко.

На зустрічі обговорювали проведення інформаційних занять для представників спільнот СП та ЖЖН з залученням Наталії Миколаївни на тему гендерно-обумовленого насильства, бо були запити від представників спільнот саме по цій темі.

Зустріч виявилась дуже продуктивною, як завжди. Наталія Миколаївна запропонувала залучити старшого інспектора УПД ГУНП, куратором «Поліна» ( мобільна група реагування на факти вчинення домашнього насильства) і до нас долучився Дорош Роман, всі разом ми обговорили нашу подальшу спільну роботу.

Головне донести до представників спільнот, що є куди звернутись і можливо отримати допомогу в разі вчинення будь-якого виду насилля.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80