';

Співробітники БФ “Надія та Довіра” взяли участь в акції “Поліцейська абстиненція”

Представники Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ і представниці БО

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА взяли участь в національній акції «Поліцейська абстиненція». Її організатори Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю.
У Києві активісти громадських організацій, пацієнти програми ЗПТ та представники правозахисних організацій вийшли з плакатами під Міністерство внутрішніх справ.
Головна вимога – проведення МВС службової перевірки правомірності дій поліції та діяльності заступника Міністра внутрішніх справ щодо дискредитації лікувальних програм і людей з наркозалежністю в Україні.
Річ у тім, що працівниками МВС, як видається, розпочата масштабна атака, мета якої – дискредитація програми ЗПТ. Працівники поліції перейшли межі закону у м. Харкові, де відбулись незаконні затримання пацієнтів, яких під тиском змушували надати покази проти лікарень, зокрема, щодо якості медпрепаратів та надання рецептів. Були проведені також незаконні масштабні обшуки відразу в 7 лікарнях, де з порушенням законодавства були вилучені персональні дані всіх пацієнтів та ліки. Люди на добу залишилися без життєво-необхідного лікування.
Такі дії не лише сприяють поверненню наркозалежних до вуличних наркотиків, зростанню попиту на так звані «закладки», розповсюдженню ВІЛ та вірусних гепатитів, а і є грубим порушення прав людини. Тому учасники акції пішли від будівлі МВС України до офісу уповноваженого ВР з прав людини, з вимогою звернути увагу на ситуацію, що склалася.
Мітинги та флешмоби за темою акції відбуваються також в 17 регіонах України.
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80