';

У Слов’янську пацієнти, які хочуть перевестися з наркології до сімейних лікарів, нарешті зможуть це зробити

Цю радісну новину повідомила регіональна кординаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА», співробітниця ГО “Наша Допомога”Олена Курлат.
«Щоб реалізувати своє, закріплене у Конституції України право, учасникам програми довелося звертатися до відділу охорони здоров’я міськвиконкому м. Слов’янськ. До цього про вільний вибір лікаря та лікувального закладу не йшлося, бо з наркології пацієнтів не відпускали, посилаючись на те, що «переведення пацієнтів знаходиться не в їхній компетенції», – розповіла Олена.
«Це величезна радість, домогтися справедливості, коли дієш в межах права. Але для таких перемог потрібна рішучість і сміливість не лише представників громадських організацій, а й пацієнтів. Не секрет, що дуже часто учасники програми прагнуть вирішити ситуацію «чужими руками», швидко втомлюються ходити по різних інстанціях та бояться скаржитися через можливі репресії з боку медпрацівників. Дуже прикро, коли докладаєш зусиль, а ситуація так і залишається невирішеною через те, що людина втомилася, і не хоче боротися за власні права», – поділилася наша активістка.
Олена Курлат також повідомляє про те, що виграла ще одну «маленьку війну» – на цей раз з наркозалежною жінкою, яка потребувала замісної терапії, але боялася ставати учасницею програми через міфи та неправильне уявлення про цей вид лікування.
Зараз жінка перебуває у стаціонарі для виставлення діагнозу й підбору дозування.
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80