';

Співробітники Благодійного Фонду “Надія та Довіра” взяли участь в “Українській конференції з наркополітики”

Фахівці Благодійного Фонду “Надія та Довіра” та Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ Світлана Ткаля та Михайло Дегтярьов взяли участь в “Українській конференції з наркополітики”.
Основне завдання заходу – створити науково-практичне підґрунтя для початку формування “Стратегії наркополітики України 2020-2030”.
Стратегія повинна сприяти втіленню науково обґрунтованих підходів щодо профілактики вживання наркотичних речовин, лікування розладів і реабілітації людей, які вживають наркотики. На рівні суспільства стратегія має сповільнити темпи поширення небезпечних захворювань, серед яких ВІЛ, вірусні гепатити та туберкульоз, та створити умови для інтеграції наркозалежних до суспільного життя.
У конференції беруть участь представники Управління ООН з наркотиків та злочинності, фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я, представники офісу Президента України, галузевих міністерств, керівники обласних і місцевих рад, представники керівних органів, які займаються питаннями охорони здоров’я та ін.
Під час триденного заходу буде проведено аналіз того, як реалізовується стратегія щодо наркотиків. Фахівці оцінять досягнення та визначаться зі слабкими місцями для їх усунення.
Крім того, Конференція дає змогу порівняти, наскільки національні методи профілактики вживання наркотиків, безперервності лікування, реабілітації та соціалізації споживачів наркотиків відповідають міжнародним стандартам та стандартам ООН.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80