';

Чому ватро зберегти в телефоні номер Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ?

За один день допомогти людині, яка опинилася у вкрай складній ситуації, цілком реально. Особливо, якщо за справу беруться фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, включаючи юриста, та є підтримка з боку лікарів.

Учора на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ звернувся учасник програми замісної терапії з м. Кривий Ріг (Дніпропетровська область). Чоловік отримував препарат для самостійного прийому на 10 днів, але у нього загострилася хронічна хвороба, і пацієнт втратив здатність ходити.

У медзакладі, де чоловік отримував життєво-необхідні ліки, привозити препарат пацієнтові додому відмовилися, мотивуючи це тим, що в них подібні речі “не прописані у статуті”. Можливості видати ліки опікуну чи піклувальнику також не було, бо учасник програми має лише стареньку маму, яка теж не ходить .

Зі зверненням за медичною допомогою у чоловіка також виникли серйозні проблеми, бо в нього не була підписана декларація з сімейним лікарем. Швидка ж відмовлялася приїздити на виклик.

Ось таке замкнене коло. Чоловік навіть кілька днів провів без препарату. Важко навіть уявити, як він себе почував: без вкрай потрібної медичної допомоги, з абстинентним синдромом. Номеру Гарячої Лінії в нього не було, і дізнався він його лише через небайдужих знайомих.

Після звернення до нас, пацієнт отримав юридичну консультацію і був госпіталізований до хірургічного відділення. Наші фахівці зв’язалися і з Железняк Галиною Вікторівною. Саме їй ми хочемо висловити окрему подяку за те, що пацієнт уже отримав замісний препарат.

Ось чого можна досягти, якщо мати під рукою необхідний номер телефону. У житті бувають різні ситуації, тож, будь ласка, запишіть в мобільному номер Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ 0️⃣8️⃣0️⃣0️⃣5️⃣0️⃣7️⃣7️⃣2️⃣7️⃣. Дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України – безкоштовні.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80