';

Допомога учаснику програми, якого переводили з СІЗО в м. Харкові до Лук’янівського СІЗО в м. Києві

Співробітники Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомагали учаснику програми, якого переводили з СІЗО в м. Харкові до Лук’янівського СІЗО в м. Києві.

До нас звернулася його дружина, яка розповіла про ситуацію з чоловіком – учасником ЗПТ. Він потрапив до СІЗО в Харкові. Йому поступово знижували дозування. Проте чоловіка мали перевести до Лук’янівського СІЗО в м. Києві, а з забезпеченням безперервності лікування – виникли труднощі.

Щоб чоловік і надалі продовжив отримувати замісний препарат, необхідна була виписка з картки пацієнта, яку мав надати медзаклад в м. Харкові. Проте дати цей документ жінці лікарі приватної клініки відмовились, посилаючись на конфіденційність інформації та медичну таємницю, а забрати виписку особисто чоловік зі зрозумілих причин – не міг.

Виходом у цій ситуації міг би стати офіційний запит, але на той момент у пацієнта ЗПТ вже закінчувався замісний препарат, тому часу для його написання, відправлення та отримання відповіді – не було.

Наші фахівці поінформували про ситуацію ЦОЗ ДКВС, і пацієнту була забезпечена детоксикація в умовах Лук’янівського СІЗО.

Це вже 13 звернення з початку року з приводу забезпечення безперервності лікування замісним препаратом в умовах СІЗО та ІТТ. Показово, що після звернення на Національну Гарячу Лінію всі учасники програми отримували допомогу – забезпечення безперервності лікування або детоксикацію.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80