';

Чи анонімні дзвінки на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ?

Ми даємо вичерпну відповідь на це питання, оскільки днями отримали дзвінок від учасника програми з Тернопільської області, який потребував юридичної допомоги, але категорично не хотів називати прізвище. Нашим консультантам довелося буквально вмовляти чоловіка, щоб він зміг отримати правову допомогу.
«Дзвінки на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ безкоштовні та анонімні. Але у випадку порушення прав, наші фахівці мають написати звернення або передати інформацію дружньому юристу. Тоді без прізвища – не обійтися, бо мова йде про конкретну людину, права якої – порушені», – пояснює президент Благодійного Фонду «Надія та Довіра» Світлана Ткаля.
Діяльність Гарячої Лінії координує Благодійний Фонд “Надія та Довіра”, який є пацієнтською організацією. Ми допомагаємо людям, які живуть з наркозалежністю, та учасникам замісної терапії відстояти власні права.
«Я закликаю усіх: не бійтеся говорити, якщо відчуваєте утиски, прояви стигматизуючого ставлення до себе. Мовчанням вирішити проблему – неможливо, а захистити права людини, яка відмовляється себе назвати – надзвичайно складно», – звертається до клієнтів Гарячої Лінії Світлана.
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80