';

Благодійний Фонд “Надія та Довіра” ініціює об’єднання різних організацій, лікарів та пацієнтів для протидії ВІЛ

За ініціативи Благодійного Фонду “Надія та Довіра” відбувся круглий стіл “Зниження бар’єрів доступу до програм зменшення шкоди для жінок, які живуть з наркозалежністю”. Під час зустрічі представники неурядових громадських організацій, таких як Альянс громадського здоров’я, Благодійний Фонд «Надія та Довіра», Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю, ВБО «Конвіктус Україна» та Центр громадського здоров’я МОЗ України і Національна поліція України шукали шлях для найпродуктивнішої співпраці, навчання медичного персоналу в сфері протидії стигмі та дискримінації людей, які живуть з наркозалежністю.
Обговорювалися питання зміни в нормативних документах.
Цей захід став початком процесу взаємодії, спробою об’єднати організації з різних сфер, лікарів та пацієнтів замісної терапії у відповідь на епідемію ВІЛ.
Круглий стіл був організований в рамках реалізації проекту CDC-MAT. Тому традиційно, велика увага була зосереджена на питанні протидії стигмі та дискримінації жінок, які живуть з наркозалежністю. Адже питання з низьким доступом жінок до програм зменшення шкоди, і, зокрема, замісної підтримувальної терапії, залишається гострим, як і проблеми дискримінації жінок, які живуть з наркозалежністю, гендерно обумовленого насильства.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80