';

Більше жодних «сама винна» та «спровокувала»: зустріч-дискусія в Полтаві

Вислови “сама винна” та “спровокувала” часто повторюють, виправдовуючи кривдника, жертви насильства.
«Мені здається, що всі без винятку жінки, які живуть з наркозалежністю, хоч раз в житті ставали жертвами насильства. Багато представниць спільноти живуть в такій ситуації роками. У них настільки високий рівень самостигми, і вони настільки звикли до негативного ставлення суспільства, що навіть з висловом «Насильству не може бути виправдання», погоджувалися далеко не всі», – розповіла регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»Яніна Стемковська.
Щоб виправити ситуацію, в рамках кампанії «16 днів проти насильства» в Полтаві 7 грудня провели зустріч-дискусію представниць спільноти та запрошених гостей: регіональної координаторки Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Вера Яковенко, РП Уповноваженого Національної Поліції України – Нечипуренко Н. М., спеціалісток місцевих центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги – Ражик Тетяни й Бардакової Яни та спеціалістки БО “Меридиан” Марії Двигало.
«Наприкінці зустрічі усі учасниці погодилися, що нема виправдання насильству. А для представниць спільноти, серед яких багато жінок з заниженою самооцінкою, це вже великий крок вперед», – пояснила Яніна.
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80