';

звіт по реалізації проекту PITCH за 2017 рік

Протягом року було зроблено багато важливих кроків по мобілізації жінок, які живуть з наркозалежністю, та створенню пулу лідерок-активісток задля розвитку спроможності спільноти та адвокаційного впливу на всіх рівнях. Фінальним підсумком цього було проведення тематичного дня «Голос жінки», на якому була прийнята резолюція про створення мережі ЖЖН. Він передував Першому Національному форуму людей, які живуть з наркозалежністю, який був організований та проведений Фондом «Надія та Довіра» – http://hopeandtrust.org.ua/pershij-nacionalnij-forum-lyudej-yaki-zhivut-z-narkozalezhnistyu/.

Першим кроком для створення пулу лідерок стали адвокаційні зустрічі в 5 регіонах країни (Київ, Вінниця, Одеса, Полтава, Харків). В результаті, три представниці спільноти увійшли до обласних/міських координаційних рад з питань протидії епідемії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу. Крім того на цих зустрічах було проведено анкетування ЖЖН щодо сексуального та репродуктивного здоров’я, прав та потреб в контексті батьківства. Анкетування також проводилось он-лайн на сайті Фонду. Була отримана дуже важлива інформація для подальшої діяльності, з якою можна ознайомитись за посиланням – http://hopeandtrust.org.ua/analiz-doslidzhennya-zhinok-yaki-vzhivali-narkotiki/.

 

Була розроблена та видана інформаційно-довідкова брошура «Мама, малюк і ЗПТ» – http://hopeandtrust.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/Mama-maluk-i-ZPT-03.01.2018-Print.pdf.

Щодо розширення доступу ключових груп до лікування вірусних гепатитів велась активна діяльність з консультування по всім актуальним питанням діагностики, лікування, ко-інфекції тощо, на Національній Гарячій Лінії з питань вірусних гепатитів.

Крім того була проведена соціальна рекламна кампанія у метрополітені м. Київ – http://hopeandtrust.org.ua/reklamna-kampaniya-nacionalnogo-telefonu-doviri-z-pitan-virusnix-gepatitiv/. Партнерськими організаціями в регіонах також була підтримана ця ініціатива. По всім регіонам країни розповсюджувались інформаційні наліпки, які були розміщені в місцях перебування ключових груп, сайтах ЗПТ та місцевих НУО.

Була прийнята активна участь в акції до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами, яка проводилась 28 липня в м. Київ. Також, представники Фонду в ефірі Громадського радіо, який був присвячений цьому дню, розповідали про діяльність Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів – http://hopeandtrust.org.ua/gromadske-radio-pro-gepatiti-ta-diyalnist-nacionalnogo-telefonu-doviri-z-pitan-virusnix-gepatitiv/.

 

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80