0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Спільними зусиллями Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ, Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та ВБО «Конвіктус Україна» забезпечили роботу кабінету видачі в м. Києві.
 
Раніше ми писали, що на Гарячу Лінію звернулася лікар-нарколог, і пояснила, що кабінет видачі не може розпочати роботу, оскільки медпрацівники через проблеми з транспортом не можуть дістатися місця роботи.
 
Першого разу вирішити ситуацію і забезпечити роботу сайту вдалося завдяки активній громадянській позиції консультанта Гарячої Лінії, який відвозив медпрацівників та деяких пацієнтів на власному авто (детальніше про це можна прочитати тут)
 
Але проблема потребувала системного вирішення, тому фахівці Гарячої Лінії звернулися за допомогою до Альянсу громадського здоров’я. В ході обговорення було з’ясовано, що надати авто та організувати довезення медпрацівників до місця роботи може ВБО «Конвіктус Україна».
 
Завдяки роботі наших колег з цієї організації, кабінет видачі працював, а саме перевезення здійснювалося «зеленим коридором», щоб забезпечити людям максимально можливу за таких умов безпеку.
 
В результаті пацієнти отримали життєво-необхідне лікування.
 
Окрема подяка медпраціникам, які роблять усе можливе, щоб кабінет видачі продовжував роботу. Ми не перестаємо захоплюватися мужністю і відданістю справі наших людей, які попри надскладну ситуацію продовжують роботу і докладають зусиль, щоб пацієнти отримували доступ до лікування.
 
Разом ми сильні! Разом ми переможемо!
 
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print