0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Сьогодні завдяки чуйності та громадянській позиції консультанта Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ Михайла Дегтярьова один з кабінетів видачі замісного препарату в м. Києві мав змогу працювати.
 
На Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ звернулася лікар-нарколог Бахарєва Інна Сергіївна. Вона розповіла, що кабінет видачі не зможе розпочати свою роботу, бо медпрацівники не можуть туди дістатися — громадський транспорт в Києві не ходить, а служби таксі беруть величезні суми за поїздки й здійснюють перевезення лише в межах одного берега, відмовляючись переїздити мости через р. Дніпро.
 
Михайло Дегтярьов, хоча й не є учасником програми ЗПТ, взявся допомогти з вирішенням ситуації сьогодні. Він на власному авто довіз до місця роботи спочатку лікаря-нарколога, а потім старшу медсестру та деяких пацієнтів.
 
Медпрацівники обдзвонили усіх учасників програми, і всі, хто мав таку можливість, отримали замісний препарат для самостійного прийому.
 
Ми, представники Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, звертаємося до всіх учасників програми — співпрацюйте з медперсоналом, дбайте один про одного й робіть усе можливе, щоб програма продовжувала свою роботу навіть у такий непростий час.
 
Разом ми можемо більше!
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print