0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

На Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ постійно надходять звернення від учасників програми замісної терапії, які просять допомогти у пошуку своїх зниклих дружин.
У більшості випадків, люди бояться звертатися по допомогу до поліції, та й не бачать в цьому сенсу, оскільки найчастіше у них не приймають заяву про зникнення особи.
Днями до наших консультантів звернувся чоловік з райцентру в Тернопільській області. Він не міг додзвонитися до дружини – учасниці програми замісної терапії. Чоловік був вкрай схвильований і розповів, що в жінки цироз печінки. Через це вона могла потрапити в стаціонар лікарні або в реанімацію. Сам же чоловік додзвонитися туди не міг.
Наші фахівці зателефонували спочатку в реєстратуру лікувального закладу, проте там надати нам відповідну інформацію відмовилися. Наступним кроком був дзвінок у відділення інтенсивної терапії. Його співробітники виявилися людянішими, і, перевіривши інформацію, пояснили, що така пацієнтка ні до них у відділення, ні взагалі у лікарню не надходила.
Ця інформація і була передана чоловікові, який трохи заспокоївся.
Ми хочемо звернутися до кожного й до кожної: будь ласка, повідомляйте рідних про своє місце перебування. Цим ви убезпечите себе в разі виникнення неприємних ситуацій, а близькі не будуть хвилюватися. Збережіть також у телефоні номер Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ 0-800-507-727. Дзвінки – безкоштовні в межах України.
Нагадуємо, що роботу Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ координує

Благодійний Фонд «Надія та Довіра».
Ми вже писали про те, чому важливо зберігати в телефоні номер Гарячої Лінії, з відповідною життєвою історією можна ознайомитися тут.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print