0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

harkivska-oblast
 
 
У 2023 році відбудеться те, чого ми всі так прагнемо. Ми зараз не лише про перемогу України у війні (на яку ми всі дуже сподіваємося), а й про розширення програми ЗПТ в Харкові та відновлення роботи кабінетів ЗПТ в області, зокрема на деокупованих територіях.
 
Сьогодні ми отримали відповідь від Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації на наше звернення щодо перспектив розширення програми ЗПТ за рахунок державних закладів охорони здоров`я (детально про звернення та його причини — за посиланням).
 
Згідно з наведеними у листі даними, у 2023 році на базі КНП ХОР «Обласна клінічна наркологічна лікарня» буде відкрито кабінет ЗПТ за адресою м. Харків, вул. Чорноморська, 5. Планується залучити 200 нових пацієнтів ЗПТ.
 
 Цьогоріч також планується відновити роботу кабінетів ЗПТ в м. Балаклія та Дергачі Харківської області.
 
Будемо сподіватися, що, попри доволі складний час для нашої держави, все заплановане вдасться реалізувати.
——————
Попри війну ми продовжуємо захищати права наркозалежних та пацієнтів ЗПТ. Зв’язатися з нами можна онлайн або за телефоном 0-800-507-727 (дзвінки з телефонів мобільних та стаціонарних операторів України безкоштовні). Наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print