0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Рік новий, а проблеми, ті ж самі. Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ продовжує отримувати масові звернення від споживачів ін’єкційних наркотиків, а також від пацієнтів приватних медзакладів з Харкова та області.
 
Люди розповідають, що хочуть стати учасниками державної програми замісної підтримувальної терапії, проте в медзакладах – довжелезні листки очікування. Навіть ті пацієнти, які отримували в Харкові замісний препарат на базі приватних медзакладів, а виїхавши до інших регіонів, стали учасниками державної програми ЗПТ, при поверненні додому стикаються з цілим рядом труднощів з постановкою на державно програму, і найчастіше, все, що їм пропонують – записатися до листка очікування.
 
Зокрема звернення з питанням щодо перспектив розширення державної програми ЗПТ та можливості покращити власне життя надійшло до нас і сьогодні.
 
У відповідь на ситуацію, що склалася, сьогодні ми відправили звернення з питаннями про перспективи розширення програми ЗПТ в Харкові та області та з аргументацією щодо доцільності такого розширення. Очікуємо на відповідь Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print