0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Сьогодні організації громадянського суспільства — Благодійний Фонд «Надія та Довіра», Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю, БО Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА», БФ Шлях до дому — відправили колективного листа до міського голови Чорноморської міської ради Гуляєва Василя Олександровича.
Ми просимо посприяти відкриттю кабінету ЗПТ в місті, оскільки громадські організації, в тому числі Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ, отримали численні звернення від людей, які вживають наркотики та потребують лікування замісною підтримувальною терапією, та членів їх сімей.
 
Відкриття кабінету в місті має стратегічне значення для всіх мешканців, бо завдяки впровадженню ЗПТ
Вдається знизити темпи розповсюдження суспільно небезпечних захворювань, таких як ВІЛ, вірусні гепатити, туберкульоз
— В містах, де впроваджується програма ЗПТ, знижується рівень злочинності, зокрема пов’язаної з незаконним обігом наркотиків
— Покращується життя не лише окремої залежної людини, а й цілих сімей та суспільства в цілому.
 
Зі свого боку громадські організації готові надавати необхідну експертну підтримку та у разі необхідності допомогти залучити необхідну технічну та фінансову допомогу, щоб обладнати приміщення у закладі охорони здоров’я, у якому функціонуватиме кабінеті ЗПТ.
 
Лист став логічним продовженням проведеної адвокаційної роботи. Зокрема, за підтримки МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health (проєкт «Підтримка Національної Гарячої Лінії…») вже пройшов ряд зустрічей, на яких обговорювалися перспективи відкриття кабінету
ЗПТ в Чорноморську.

Докладныше про це — за посиланням.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print