0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Місто з адвокаційним візитом сьогодні відвідали представники Благодійного Фонду «Надія та Довіра», співробітники Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ у рамках проєкту «Підтримка національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ…» спільно з партнерами.
 
Перш за все відбулася зустріч з представниками спільноти. Люди розповіли, що через відстуність сайту ЗПТ в місті – вони вимушені вживати вуличні наркотики, а потреба в ЗПТ дуже велика (25 осіб власноруч написали заяви на відкриття ЗПТ, і з їх слів, 100 осіб набереться дуже швидко). Інші (5 осіб) скаржилися, що  мають щоденно їздити до Одеси для отримання життєво-необхідних ліків, а це займає багато часу й досить складно, особливо враховуючи те, що в багатьох учасників програми є інвалідність.
 
Адвокаційна група, до якої входили Тeтяна Лебедь, Голова Правління Благодійного Фонду «Надія та Довіра» та директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА, Світлана Ткаля, Президентка БФ «Надія та Довіра», Олег Димарецький, Директор Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю, Антон Басенко, радник з питань спільнот, прав та гендеру Альянсу громадського здоров’я та Юлія Коган, регіональна представниця БО БФ «ВОЛНА», членкиня БО «ВОНА», БФ Дорога до Дому, зустрілася з заступником мера Чорноморська Олександром Васильєвим, який курує соціальну та медичну сферу.
 
«Ми дуже раді залучитися підтримкою пана Олександра, очікуємо на подальші кроки, а саме – на координаційну зустріч за участю головного лікаря лікувального закладу, на базі якого розглядається можливість відкриття сайту ЗПТ», — поділилася результатами зустрічі Тетяна Лебедь.
 
Зустріч проходила за фінансування МБФ Альянс громадського здоров’я за підтримки The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США CDC.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print