0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

В Полтаві напередодні Всесвітнього Дня боротьби з вірусними гепатитами, вирішено було обговорити, що це за день та чому його відзначають саме 28 липня.

«Основна ціль заходів, які проходять в цей день, — це збільшити кількість людей, які знають про загрозу різних форм гепатитів. З учасницями ініціативної групи ми розібрали детальніше, які типи вірусних гепатитів, як вони передаються та які симптоми має захворювання», — розповіла регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Яніна Стемковська.

Особливу увагу було зосереджено на лікуванні гепатиту С, оскільки зараз в Полтаві представники та представниці спільноти можуть отримати лікування за рахунок безкоштовних курсів. Наявні курси, як придбані в рамках проекту Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health, та і за кошти держаного бюджету.

«Поговорили ми також і про те, наскільки важлива профілактика. Знаючи шляхи передачі, неважко зробити так, щоб ризик зараження дорівнював нулю», — впевнена Яніна.

Про те, скільки курсів для лікування вірусного гепатиту С доступні в Полтаві для представників ключових груп, можна дізнатися за посиланням

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print