';

Зростає кількість дзвінків на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ

В першому півріччі кількість дзвінків на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ зросла. Дещо змінилася і тематика: кожне одинадцяте звернення стосується коронавірусу.

Кількість дзвінків за період січень-червень 2020 року становила 1899. Показник збільшився майже на 5% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.


Відбулися значні зміни у тематиці звернень на Гарячу Лінію. Головним чином це пов’язано з пандемією коронавірусу та карантинними обмеженнями у країні.

Звернення з питаннями відносно коронавірусу (що це, як себе поводити, що робити, де взяти маски, як карантин вплине на програму тощо) за перше півріччя 2020 року складали майже 9% від всього обсягу дзвінків.

Аналіз звернень показав, що переважну більшість абонентів Гарячої Лінії складають люди віком від 36 до 45 років. При цьому чоловіки телефонують вдвічі частіше, ніж жінки.

Основною групою абонентів ГЛ з питань наркозалежності та ЗПТ в 1 півріччі 2020 року були пацієнти програми ЗПТ (53,5% від загальної кількості дзвінків за період). Друга за чисельністю група – це споживачі ін’єкційних наркотиків (32% від загальної кількості звернень).

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80