0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Завершився тренінг «Підвищення рівня обізнаності фахівчинь центрального офісу Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» та зацікавлених фахівців Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності, ЗПТ та вірусних гепатитів щодо новітніх комп’ютерних систем та способів їх використання для популяризації адвокаційних цілей організацій. Використання можливостей штучного інтелекту в діяльності громадських організацій»

Сьогодні ми всі в Благодійному Фонді «Надія та Довіра» та у Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА почуваємося приголомшеними можливостями сучасних технологій.
Річ у тому, що тільки що завершився тренінг «Підвищення рівня обізнаності фахівчинь центрального офісу Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» та зацікавлених фахівців Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності, ЗПТ та вірусних гепатитів щодо новітніх комп’ютерних систем та способів їх використання для популяризації адвокаційних цілей організацій. Використання можливостей штучного інтелекту в діяльності громадських організацій».
Ми перевірили різні можливості штучного інтелекту: спробували підготувати з його допомогою статтю про замісну підтримувальну терапію, поцікавилися можливостями фандрайзингу, попросили створити емоційний текст, підготувати аналітичну записку про жіночу наркозалежність, написати звернення з приводу розголошення діагнозу та підготувати постер.
Висновок напрошується сам собою: штучний інтелект — штука корисна. Він здатен допомогти в оптимізації рутинних процесів та аналізі великого масиву даних. Це своєю чергою звільняє ресурси для більш важливих рішень та допомагає краще орієнтуватися в соціальних процесах.
Але водночас оскільки рішення нове, до його даних потрібно ставитися критично (як, зрештою, і до усіх даних). Наприклад, штучний інтелект надав нам інформацію про зростання кількості наркозалежних жінок в Україні, а потім сам зізнався, що подібну статистику — вигадав.
Так що поки що повністю замінити всіх співробітників організації він поки не може.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print