';

Завдяки Гарячій Лінії безперервність лікування зберегла жінка, яка була направлена до Покровського виправного центру №79

Фахівці Гарячої Лінії допомогли зберегти безперервність лікування замісною терапією жінці зі Сміли (Черкаська область), яка була направлена до Покровського виправного центру №79 (Дніпропетровська область) для відбування покарання.

До нас звернулася сама учасниця програми. Жінка розповіла, що потребує збереження лікування замісним препаратом, і пояснила, що їй наполегливо радять знижувати дозування та проходити детоксикацію.

Наші фахівці під час телефонної розмови зі спеціалістами з Покровська дізналися, що всі умови для того, щоб учасниця програми продовжила отримувати життєво необхідне лікування, є. Нами про ситуацію була поінформована головний лікар-нарколог Дніпропетровської області Біла Наталія Едуардівна, яка пообіцяла особисто проконтролювати, щоб жінка мала можливість продовжити лікування, перебуваючи у виправному центрі.

Учасниця програми вже отримала замісний препарат в Покровську. Жінка вдячна за підтримку та допомогу у вирішенні цієї ситуації.

Це далеко не єдиний випадок, коли людина, яка відбуватиме покарання, завдяки допомозі Гарячої Лінії зберігає безперервність лікування замісним препаратом. Так, про ситуацію з учасником програми, якого доправили для відбування покарання до Конотопського виправного центру № 130, можна прочитати за посиланням.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80