0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівці Гарячої Лінії допомогли зберегти безперервність лікування замісною терапією жінці зі Сміли (Черкаська область), яка була направлена до Покровського виправного центру №79 (Дніпропетровська область) для відбування покарання.

До нас звернулася сама учасниця програми. Жінка розповіла, що потребує збереження лікування замісним препаратом, і пояснила, що їй наполегливо радять знижувати дозування та проходити детоксикацію.

Наші фахівці під час телефонної розмови зі спеціалістами з Покровська дізналися, що всі умови для того, щоб учасниця програми продовжила отримувати життєво необхідне лікування, є. Нами про ситуацію була поінформована головний лікар-нарколог Дніпропетровської області Біла Наталія Едуардівна, яка пообіцяла особисто проконтролювати, щоб жінка мала можливість продовжити лікування, перебуваючи у виправному центрі.

Учасниця програми вже отримала замісний препарат в Покровську. Жінка вдячна за підтримку та допомогу у вирішенні цієї ситуації.

Це далеко не єдиний випадок, коли людина, яка відбуватиме покарання, завдяки допомозі Гарячої Лінії зберігає безперервність лікування замісним препаратом. Так, про ситуацію з учасником програми, якого доправили для відбування покарання до Конотопського виправного центру № 130, можна прочитати за посиланням.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print