0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Завдяки діяльності Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ близько ста учасників програми з м. Сміла (Черкаська область) уникли різкого зниження дозування.
 
Днями на Гарячу Лінію звернулася група пацієнтів. Вони розповіли, що в декого з них дозування вище за середнє закупівельне. Тому ліки учасники програми отримують в кабінеті видачі (100 мг), а все що понад — купують власним коштом в аптечній мережі, отримавши рецепт від лікаря-нарколога сайту.
 
Такий підхід запроваджено досить давно, і пацієнти до нього звикли.
 
Проте лікар-нарколог пішов у відпустку, і щоб він міг виписати рецепт, необхідно було відповідне розпорядження керівництва, яке дозволило б йому вийти з відпустки на 1-2 дні. З цим виникли труднощі.
 
Пацієнти були дуже занепокоєні, адже від стабільності дозування залежить їхнє самопочуття. Люди відверто боялися стану абстиненції та повернення до вживання нелегальних речовин.
 
Розв’язати ситуацію вдалося завдяки тому, що до її вирішення терміново долучився головний лікар КУ «Черкаського обласного наркологічного диспансеру» Борозенець Анатолій Віталійович, з яким зв’язалися фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ.
 
«Ми дуже вдячні Анатолію Віталійовичу за швидку реакцію та глибоке розуміння проблематики ЗПТ. Для нас надзвичайно важлива співпраця з лікарями в питаннях, які стосуються збереження пацієнтами безперервності лікування замісною терапією та стабільності дозування», — зазначила керівник проєкту «Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ» Світлана Ткаля.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print