0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Завдяки втручанню Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ та допомозі дружньої фахівчині з партнерської організації пацієнт ЗПТ з м. Краматорськ (Донецька область) зміг продовжити лікування в Новомосковську (Дніпропетровська область).
Війна змусила багатьох із нас залишити рідні домівки. Чоловік з м. Краматорськ – не виключення. Через військову агресію він був змушений переїжджати й обрав для цього Дніпропетровську область – м. Новомосковськ. У м. Дніпро подав заяву як внутрішньо переміщена особа.
Попри складну життєву ситуацію сидіти склавши руки чоловік не став – і вже влаштувався на роботу.
Про участь в програмі пацієнт теж подумав заздалегідь – майже за два тижні до дати отримання замісного препарату подзвонив на Гарячу Лінію і попросив допомогти йому стати учасником програми за новим місцем проживання – у Новомосковську. Але працівники медзакладу чоловікові відмовили, посилаючись на перевантаженість сайту ЗПТ.
Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ зв’язалися зі Світланою Родік, регіональною представницею Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА, і вона пообіцяла посприяти вирішенню ситуації.
Після детальних роз’яснень Світлани співробітники сайту ЗПТ в Новомосковську перейнялися ситуацією і погодилися, щоб чоловік став пацієнтом сайту. Приємною несподіванкою для учасника програми стало те, що він зміг отримувати замісний препарат для самостійного прийому, щоб участь у програмі не заважала роботі.
Якщо у вас виникли питання, задати їх можна консультантам за телефоном Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ 0-800-507-727, наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
На Національній Гарячій Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ також можна отримати безкоштовну телефонну консультацію лікаря-нарколога, лікаря-інфекціоніста з питань, пов’язаних з COVID-19, та юриста.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print