0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомогли мешканці м. Краматорськ отримати життєво-необхідне лікування.
 
До нас звернулася жінка, і розповіла, що вже місяць не отримує лікування замісною терапією. Переривання трапилося, бо учасниця програми попри наполегливі рекомендації щодо евакуації прийняла рішення залишатися вдома. Лише за щасливим збігом обставин наш консультант зміг перенаправити жінку до іншого міста, де вона змогла в кабінеті видачі отримати замісний препарат.
 
«Ми на Гарячій Лінії вже не вперше звертаємося до учасників програми з закликом дослухатися до інформації військово-цивільних адміністрацій. Якщо місцева влада рекомендує евакуюватися до безпечних регіонів, будь ласка, не ігноруйте ці звернення. Зважайте, що в умовах бойових дій або окупації кабінети видачі працювати не зможуть, зокрема і через те, що медпрацівники не можуть ризикувати своїми життями, залишаючись у зоні активних бойових дій або на територіях, окупованих ворогом», — пояснює Андрій Яровий, керівник проєкту Національна Гаряча Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print