0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Хто з пацієнтів замісної терапії може похвалитися тим, що за чашкою кави спілкувався з кваліфікованим лікарем-наркологом? Правильна відповідь — пацієнти з м. Києва!

Вони мають змогу відвідувати інформаційні заняття, які регулярно організовує Благодійний Фонд «Надія та Довіра» за підтримки МБФ

«Альянс громадського здоров’я».
Одне з таких занять проходило в суботу. Тема зустрічі — «Забезпечення збереження фізичного, психологічного та соціального здоров’я» була цікава 14 учасникам програми.
«Ми говорили про сучасний біопсихосоціальний підхід до лікування залежності. Тобто, лікування є більш ефективним, якщо спрямоване не лише на відновлення та збереження біологічного здоров’я. Не можна виключати психологічний та соціальний аспекти життя людини. У нас на сайті є психолог, і я наполегливо рекомендую пацієнтам з ним працювати. У свою чергу, соціальний працівник допоможе з відновленням документів. Це може стати першим кроком для працевлаштування і підвищення соціального статусу», — розповів завідувач відділення «Соціотерапія» Каландія Гела Тенгізович.
Інформаційні заняття для пацієнтів ЗПТ проходять з дотриманням усіх необхідних заходів профілактики поширення коронавірусної інфекції.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print