';

Як себе поводити з патрулем, як поскаржитись на незаконні та неправомірні дії поліцейського, розбиралися в Луцьку

Луцьку посміхнулася удача. У місто завітала наша улюблена адвокатка, партнерка в Адвокатське об’єднання “Прове” Оксана Гузь. Вона запропонувала параюристці Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Ємельяновій Ірині організувати зустріч зі спільнотою ЛЖН і обговорити виклики, з якими стикаються наші люди.

Зустріч відбулась в офісі Рівненського БФ “Наше Майбутнє” в суботу 3.10.2020. Оксана розповіла, як себе поводити з патрулем, як поскаржитись на незаконні та неправомірні дії поліцейського. Коли треба викликати адвоката з БВПД? Як має бути складений протокол і що в ньому має зафіксувати затриманий, якщо вважає, що його права були порушені? Що таке поверхневий огляд та відмінність його від обшуку? Розібрали найтиповіші справи, які зараз розглядаються в судах та найтиповіші порушення прав ЛЖН.

“Зустріч пройшла в невимушеній та відвертій обстановці. Присутні були щиро вдячні Оксані Гузь за можливість отримати відповіді на свої питання від кваліфікованого адвоката. Упевнена, що отриманні знання багатьом допоможуть в різних життєвих обставинах”, – поділилася враженнями від зустрічі Ємельянова Ірина.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80