0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

 
Наприкінці минулого тижня нові пацієнти замісної терапії з м. Києва мали змогу відвідати інформаційне заняття на тему «Вимоги для отримання препаратів ЗПТ для самостійного прийому. ВІЛ-інфекція».
Традиційно, тему зустрічі запропонували самі учасники, а завідувач відділення «Соціотерапія» Каландія Гела Тенгізович не лише розповів, що необхідно для отримання препарату «на руки», а й відповів на запитання присутніх.
«Учасники інформаційних зустрічей цікавилися взаємодією препаратів ЗПТ та АРТ. Було питання щодо того, чи обов’язково приймати АРВ-терапію учаснику програми? Я пояснив, що в прийомі життєво необхідних ліків першочергово зацікавлена сама людина», — поділився подробицями зустрічі Каландія Гела Тенгізович.
Завершилося заняття традиційно – кавою та смаколиками.
Нагадуємо, що усі бажаючі пацієнти ЗПТ з м. Києва можуть долучитися до інформаційних занять, які проводить Благодійний Фонд «Надія та Довіра» в рамках проєкту «Підтримка Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, розширення програми ЗПТ в м. Києві» за підтримки МБФ  Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД. ( The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США (CDC).
 
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print