0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

На момент, коли водій звернуся до адвоката, який співпрацює з Національною Гарячою Лінією з питань наркозалежності та ЗПТ, суд першої інстанції вже визнав його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130. Тобто, водій мав заплатити штраф 10200 гривень з позбавленням права керування на 1 рік.

Адвокат подав апеляцію та виграв справу.

В обґрунтування своїх вимог, він вказав, що «в матеріалах справи відсутні дані, а саме документальні підтвердження, які б свідчили про відсторонення водія від керування транспортним засобом. Отже, з врахуванням встановлених обставин та доказів, … протокол про адміністративне правопорушення … складено працівником поліції передчасно, з порушенням норм…»

Як результат, апеляційний суд визнав, що «в силу допущених порушень … постанова про притягнення до адміністративної відповідальності… не може бути визнана обґрунтованою, а тому вона підлягає скасуванню, а провадження у справі … закриттю».

З повним текстом постанови Київського Апеляційного суду можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print