0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Консультанти Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ час від часу отримують звернення від пацієнтів, які отримують препарат для самостійного прийому, але використовують його у більшому дозуванні, ніж призначено. Як результат, людині не вистачає ліків на весь термін.
З огляду на звернення, що надходять на Гарячу Лінію, випадки перевищення дозування частіше мають місце серед пацієнтів, які мають супутні захворювання, що супроводжуються больовим синдромом, або у випадках, коли пацієнт ЗПТ хворіє на COVID-19, і найчастіше пов’язані такі дії учасників програми зі знеболювальною дією замісного препарату.
Проте ми наполегливо радимо пацієнтам дотримуватися рекомендацій лікаря. Пам’ятайте, що перевищення призначеного дозування несе ризики для здоров’я, крім того, після подібних дій пацієнт буде переведений на щоденний прийом препарату.
Спожити більше замісного препарату та не повідомити про це – не завжди вдасться, оскільки існує такий метод контролю – як надання залишків. Пацієнти, які без вагомої причини не прийшли на «звірку» або не надали залишки замісного препарату – переводяться на щоденний прийом.
Якщо у вас виникли питання, звертайтеся за телефоном Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ 0-800-507-727, наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
На Національній Гарячій Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ також можна отримати безкоштовну телефонну консультацію лікаря-нарколога, лікаря-інфекціоніста з питань, пов’язаних з COVID-19, та юриста.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print