0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ продовжує отримувати масові звернення від пацієнтів ЗПТ та їх рідних з приводу можливостей для евакуації. Наразі масові звернення надходять з Луганської та Донецької областей (зокрема, з міст Слов’янськ та Краматорськ).
«Більшість людей, які звертаються на Гарячу Лінію з приводу евакуації, отримують допомогу та підтримку завдяки тісній співпраці між партнерськими організаціями. За необхідності оператори Гарячої Лінії переадресовують людей, які їдуть до певного регіону, до регіональних представниць Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА та до регіональних представників Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю. У цей непростий час вони на місці надають допомогу тим, хто покинув охоплені війною міста», — розповіла операторка Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ Карагашова Наталя.
Люди, які живуть з наркозалежністю, часто обмежені в ресурсах. І саме брак грошей змушує їх відмовлятися від евакуації до безпечних регіонів, якщо вона платна. Щоб вирішити цю проблему, Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю за підтримки Глобального Фонду реалізує проєкт, який дозволяє представникам спільноти отримати компенсацію за евакуацію, якщо вона платна, та за перші дні життя після неї.
Для уточнення деталей проєкту фахівці Гарячої Лінії також здійснюють переадресацію до колег з БО БФ «ВОЛНа», які відповідальні за реалізацію проєкту.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print