0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Протягом останніх двох тижнів на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ стали надходити масові звернення від пацієнтів, які хочуть повернутися додому.
 
Якщо мова йде про жінок, то часто вони звертаються онлайн, бо перебувають за кордоном, і цікавлять, чи є можливість поновитися на програмі ЗПТ в Україні?
Оскільки багато з них мають дітей, то саме від того, чи зможе жінка отримати життєво-необхідне лікування, залежить, чи повертатиметься сім’я на батьківщину.
 
Що ж стосується чоловіків, то вони частіше запитують про те, як переїхати з одного регіону в інший та зберегти безперервність лікування.
 
Ми, зі свого боку, наполегливо рекомендуємо учасникам програми: перш ніж планувати переїзд, попередьте, будь ласка, про повернення медперсонал сайту, де плануєте отримувати препарат. Необхідні контакти готові надати консультанти Гарячої Лінії. Це дозволить медзакладу спланувати необхідну кількість замісного препарату, а ви убезпечите себе від можливого переривання лікування.
 
Варто також попередити про свої плани медперсонал сайту, де ви наразі отримуєте замісний препарат, та взяти необхідні документи й виписку.
 
Будь ласка, виконайте ці нескладні кроки, якщо плануєте переїзд, оскільки Національна Гаряча Лінія вже отримує звернення від пацієнтів ЗПТ, які змінювали регіон без попередження і зіткнулися з труднощами при постановці на програму.
 
Якщо у вас є питання, звертайтеся за телефоном Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ 0-800-507-727 або через повідомлення на сторінці. Наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
 
На Національній Гарячій Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ також можна отримати безкоштовну телефонну консультацію лікаря-нарколога, лікаря-інфекціоніста з питань, пов’язаних з COVID-19, та юриста.
 
 
 
 
 
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print