0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про штраф 10200 грн та позбавлення правом керування транспортним засобом на 1 рік для пацієнта замісної терапії.

Чоловік звернувся на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ, коли суд першої інстанції вже виніс рішення щодо цієї справи. Він розповів, що є учасником програми замісної терапії та керував автомобілем. Його зупинили співробітники поліції, й чоловік був змушений пройти огляд у лікаря-нарколога. Звичайно ж, було виявлено, що він вживає опіоїдний медичний препарат – метадону гідрохлорид. Спираючись на цю інформацію, суд першої інстанції і виніс свій вирок.

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ порекомендували чоловікові звернутися до нашого юриста-адвоката – Адрія Кіченка. Адвокат ознайомився з матеріалами справи і було вирішено подавати апеляцію.Зокрема, була наведена інформація з картки пацієнта, в якій зазначалося, що чоловік має діагноз «Психічні та поведінкові розлади, внаслідок вживання опіоїдів», а сам чоловік залучений до програми ЗПТ з 2016 року, і йому підібрана терапевтична доза препарату. Вона не змінювалася, порушень режиму лікування не було. А відповідно до вимог законодавства, пацієнт регулярно проходить тестування на інфекційні захворювання та тестування на додаткове споживання наркотичних речовин. Останнім тестуванням тестовою системою SNIPЕR 10.07.2020 — додаткового споживання наркотичних засобів не виявлено.

Суд дослухався до цих аргументів. Як результат – штраф скасовано, а право на керування – відновлено!Вітаємо усіх причетних з вирішенням цього, без перебільшення, стратегічного випадку!З постановою суду можна ознайомитися за посиланням:http://reyestr.court.gov.ua/Review/91900967… Дякуємо партнерам з Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю за спільну координацію по даному клієнту.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print