0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ продовжує працювати.
Ми можемо сказати, що в умовах війни на Гарячу Лінію люди стали частіше звертатися як за телефонними, так і за онлайн-консультаціями. За двадцять днів березня ми отримали 662 звернення. З них майже половина, 322 звернення, надійшли онлайн.
Масові звернення надходять від людей, які раніше були клієнтами приватних клінік та кабінетів, з питанням, де можна отримати рецепт та як придбати препарати ЗПТ (46% усіх звернень).
Також 5 звернень з 10 стосуються питань переривання й призупинення роботи програм ЗПТ, і питань щодо контактів сайтів ЗПТ в Україні та за кордоном. Ці категорії питань пов’язані між собою, оскільки в умовах труднощів з поставкою препаратів та активних бойових дій і неможливості дістатися кабінету видачі, доступ до лікування залишається життєво важливим.
Ще 4% всіх звернень пов’язані з питаннями щодо ВІЛ, туберкульозу, COVID-19 та детоксикації.
Ми робимо все можливе, щоб люди, які звертаються на Гарячу Лінію, в найкоротший термін отримували достовірну інформацію про роботу програми ЗПТ.
 
Нам вдалося відновити роботу номеру 0-800-507-727, і наші оператори приймають дзвінки за цим номером з 7.00 до 23.00. Звертатися до нас можна і через повідомлення на Fb-сторінці.
 
Нагадуємо, що на Гарячій Лінії можна отримати підтримку й консультацію у форматі «рівний-рівному», й консультацію дружнього лікаря-нарколога та лікаря-інфекціоніста з питань, пов’язаних з COVID-19.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print