0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Відновлено набір нових пацієнтів ЗПТ в Хмельницькій, Івано-Франківській області та в містах Кропивницький, Запоріжжя та Київ. Про це було повідомлено під час щотижневої онлайн-зустрічі, яку організовують представники Центру громадського здоров’я України.
Скільки саме пацієнтів та протягом якого часу буде набирати кожен з названих регіонів, залежить від наявності курсів препарату, штату медпрацівників та від безпекової ситуації. Проте попереду — розширення програми.
Тому всім, хто хоче стати учасником програми ЗПТ ми наполегливо радимо зв’язатися з медзакладами, щоб підтвердити наявність місць та за потреби записатися до листів очікування.
Хочемо також звернутися до пацієнтів ЗПТ, які переїхали з інших регіонів та мають при собі залишок препарату. Будь ласка, не тягніть з переведенням до лікувального закладу і заздалегідь поінформуйте медпрацівників про необхідне лікування. Не чекайте, що замісний препарат, виданий терміном до місяця, почне закінчуватись. Так закладам охорони здоров’я буде простіше зорієнтуватися, коли саме потрібна поставка препарату та в якій кількості, а ваші потреби й потреби інших представників спільноти будуть враховані та максимально забезпечені.
Якщо у вас є питання щодо програми ЗПТ, задати їх можна консультантам Гарячої Лінії. Вони відповідають на дзвінки за номером 0-800-507-727 щоденно з 7.00 до 23.00.
Звертатися до нас можна і через повідомлення на Fb-сторінці.
Також на Гарячій Лінії можна отримати консультацію дружнього лікаря-нарколога та лікаря-інфекціоніста з питань, пов’язаних з COVID-19.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print