0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Що відчуває пацієнт ЗПТ, якому примусово знижують дозування?
Звичайно ж, прояви абстиненції:
ломоту в тілі, біль у м’язах,
біль у животі, який може супроводжуватися діареєю та блюванням,
закладеність носа,
тремтіння рук,
тривожність та ворожість.
 
Людина ладна зробити мало не все на світі, щоб покращити власний стан. У тому числі й вжити непризначені лікарем речовини.
 
У такій ситуації вже в наступні кілька днів ризикують опинитися учасники програми ЗПТ, які отримують замісний препарат на базі ОКНП “Чернівецький обласний наркологічний диспансер”.
 
Від них вже другий день поспіль надходять масові звернення на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ.
Пацієнти повідомили, що у зв’язку з затримкою поставки препарату, сьогодні, 27.01.2023 їм буде видано препарат Бупренорфін ІС на 28.01.2023 у повному добовому дозуванні, а на 29.01.2023 кожен пацієнт буде забезпечений препаратом Бупренорфін ІС у кількості 2 таблетки по 2 мг. Відповідне оголошення також було розміщено на території ОКНП “Чернівецький обласний наркологічний диспансер”.
Ми вже звернулися з офіційним листом до Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної військової адміністрації.
 
Дуже сподіваємося (хоча й маємо сумніви, оскільки попереду вихідні), що пацієнти зможуть отримати замісний препарат у звичному дозуванні. Але не менш важливо, щоб відповідні ситуації не повторювалися у майбутньому.
 
Нагадуємо, що попри війну ми продовжуємо захищати права наркозалежних та пацієнтів ЗПТ. Зв’язатися з нами можна онлайн або за телефоном 0-800-507-727 (дзвінки з телефонів мобільних та стаціонарних операторів України безкоштовні). Наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print