0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Увага! Благодійна організація «Благодійний фонд «Надія та Довіра» оголошує тендер на надання послуг з відеозйомки та монтажу відеороликів
Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Надія та Довіра» (Організатор), метою діяльності якої є формування здорового суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.
Дата оголошення тендеру: 06 травня 2024 року.
1. Мета та предмет тендеру:
Мета тендеру: забезпечення відеозйомки та монтажу 2 відеороликів, тривалістю 3-5 хвилин в рамках реалізації проекту «Підтримка Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, розширення програм ЗПТ у м. Києві».
Предметом тендеру є тендерна пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.
2. Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру:
До участі у тендері запрошуються юридичні особи та фізичні особи/фізичні особи – підприємці усіх форм власності, які відповідають наведеним кваліфікаційним вимогам:
• досвід розробки аналогічної відеопродукції;
• наявність необхідного обладнання для відеозйомки та монтажу;
• мають толерантне відношення до людей, які живуть з наркозалежністю та незангажовано подають інформацію.
Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус надавача послуг:
– фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
– фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Учасників просимо надсилати пропозиції, що містять інформацію у форматі, вказаному у попередньому пункті або у вигляді рахунку (з підписом відповідальної особи та печаткою (якщо є).
3. Визначення переможця тендеру:
Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться тендерною комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.
Інформацію про переможця тендеру, буде розміщено на сайті Фонду у розділі «новини».
Винагородою переможцю тендеру буде розміщення замовлень у 2024 на послуги зі зйомки та монтажу відеороликів.
Кінцевий термін надання заявок – 14.05.2021
Адреса для подання заявок: info@hopeandtrust.org.ua (ОБОВ`ЯЗОВО) та за адресою м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх (за бажанням).
Контактна особа: Оксана Яновська, тел.: +380504493409, yanovska@hopeandtrust.org.ua
Фонд «Надія та Довіра» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print