0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

 
Благодійна організація «Благодійний фонд «Надія та Довіра»
оголошує тендер на вибір постачальника поліграфічних послуг
Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Надія та Довіра» (Організатор) метою діяльності якої є формування здорового суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.
Дата оголошення тендеру: 15 грудня 2023 року
Мета та предмет тендеру:
Мета тендеру: забезпечення друку поліграфічної продукції.
Предметом тендеру є тендерна пропозиція (цінові пропозиції, прайси, рахунки-фактури, проекти договорів тощо) та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.
Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру на надання вищевказаних послуг:
До участі у тендері запрошуються організації всіх форм власності.
Перелік продукції для закупівлі:
— Дизайн та друк постеру/наліпки (А4, 4+0, самоклеючий папір, порізка) Плакати Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів. Наклад — 1500 шт.
— Дизайн та друк постеру/наліпки (А4, 4+0, самоклеючий папір, порізка) Національної Гарячої лінії з питань наркозалежності та ЗПТ. Наклад- 1500 шт.
— Дизайн та друк блокнотів на пружинці з інформацією про Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ. Наклад — 250 шт.
Доставки по м. Київ — безоплатна.
 
Визначення переможця тендеру:
Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться тендерною комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.
 
Кінцевий термін надання заявок – 25 грудня 2023 року (17:00).
 
Адреса для подання заявок:
Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Подання сканкопії заявок Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ на е-mail: info@hopeandtrust.org.ua
 
Контактна особа:
Яновська Оксана Анатоліївна
тел.: +38 (050)4493409;
е-mail: yanovska@hopeandtrust.org.ua
 
Фонд «Надія та Довіра» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації
 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print