0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

 

Благодійна організація
«Благодійний фонд «Надія та Довіра»
оголошує тендер на надання послуг з відеозйомки та монтажу відеороликів

Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Надія та Довіра» (Організатор), метою діяльності якої є формування здорового суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.

Дата оголошення тендеру: 20 жовтня 2022 року.

1. Мета та предмет тендеру:

Мета тендеру:

  • забезпечення створення 2 відеороликів з тематики обізнаності про власні права в рамках проєкту «Підтримка роботи Національної гарячої лінії з питань наркозалежності, ЗПТ та вірусних гепатитів як ефективного адвокаційного механізму захисту прав ЛВН та пацієнтів ЗПТ» (відеоролики можуть бути як у формі відео, так і у формі мультиплікації).
  • забезпечення створення відеоролику «Як поводитися пацієнту ЗПТ, якщо він захворів або підозрює КОВІД» (відеоролики можуть бути як у формі відео, так і у формі мультиплікації).

Предметом тендеру є тендерна пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

2. Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру:

До участі у тендері запрошуються юридичні особи та фізичні особи/фізичні особи – підприємці усіх форм власності, які відповідають наведеним кваліфікаційним вимогам:

  • досвід розробки аналогічної відеопродукції; 

  • наявність необхідного обладнання для відеозйомки та монтажу; 

  • мають толерантне відношення до людей, які живуть з наркозалежністю та неангажовано подають інформацію.  

 

Опис послуг 

Термін

Вартість

Виготовлення відео

 

 

Виготовлення титрів, звуковий супровід

 

 

Вартість ВСЬОГО: 

 

 

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус надавача послуг:

– фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

– фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

 

Учасників просимо надсилати пропозиції, що містять інформацію у форматі, вказаному у попередньому пункті або у вигляді рахунку (з підписом відповідальної особи та печаткою (якщо є).

4. Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться тендерною комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.

Інформацію про переможця тендеру, буде розміщено на сайті Фонду у розділі «новини». 

Винагородою переможцю тендеру буде розміщення замовлень у 2019-2020 роках на послуги зі зйомки та монтажу відеороликів про особисту соціалізацію клієнтів ЗПТ.

Кінцевий термін надання заявок –  31 жовтня 2022 року 

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Подання сканкопії заявок Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ на е-mail:  info@hopeandtrust.org.ua

Контактна особа:

Яновська Оксана Анатоліївна

тел.: +38 (050)4493409;

е-mail: yanovska@hopeandtrust.org.ua 

Фонд «Надія та Довіра» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print