0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Гепатит не може чекати! Під таким гаслом пройшла акція до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, у якій взяли участь і співробітники Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів.
 
Провели захід МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health з Центром громадського здоров’я України та партнерськими організаціями.
 
Під час акції всі бажаючі могли безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатит С в умовах сучасних мобільних амбулаторій, отримати кваліфіковану консультацію лікарів та соціальних працівників, ознайомитися з інформаційними матеріалами про шляхи передачі, тестування, профілактику та лікування вірусних гепатитів.
 
«Участь в таких заходах сприяє тому, що населення стає більш обізнаним про вірусні гепатити, їх поширення, засоби профілактики та способи лікування. Крім того, завдяки тестуванню декілька людей дізналися про те, що інфіковані вірусним гепатитом С, і тепер отримають лікування та збережуть здоров’я.
Люди під час акції також дізнаються про діяльність громадських організацій та послуги, які можна отримати завдяки їхній роботі. Наприклад, Благодійний Фонд «Надія та Довіра» забезпечує роботу Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів. Подзвонивши безкоштовно за номером 0-800-50-33-10 , можна отримати як загальну інформацію про вірусні гепатити, так і дізнатися про способи профілактики та можливості для лікування. Крім того, до нас потрібно звертатися за допомогою і підтримкою, якщо у Вас вимагають гроші за препарати для лікування вірусного гепатиту, оскільки ці ліки закуповуються за кошти держбюджету», — розповіла президентка Благодійного Фонду «Надія та Довіра» Світлана Ткаля.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print