0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Вчора Тетяна Лебедь, голова правління Благодійного Фонду «Надія та Довіра» й Директорка ВОНЖ “ВОНА”, взяла участь у програмній зустрічі з Центрами контролю та профілактики захворювань США (CDC), яку організував МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health.
Виступ Тетяни був пов’язаний з проблематикою звернень від представниць спільноти, що надійшли після початку повномасштабної війни.
Тетяна розповіла присутнім, що військова агресія спровокувала величезну кількість звернень, пов’язаних з доступом до ЗПТ в безпечних регіонах України та за кордоном, зростання числа запитань щодо доступу до життєво-необхідного лікування в умовах військової агресії.
Також регіональні координаторки та параюристки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» опрацьовують кейси категорії, якої до цього не було, — військові злочини, які включають випадки викрадень, катувань та зґвалтування (6 кейсів). Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» розпочало співпрацю із The Advocates for Human Rights, яка збирає інформацію для Міжнародного кримінального суду щодо агресії рф.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print