0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Вчора, президент Благодійного Фонду «Надія та Довіра», керівниця проєкту «Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ» взяла участь у засідання Міжвідомчої робочої групи Міністерства охорони здоров’я України з питань надання послуг зі зменшення шкоди та замісної підтримувальної терапії.
Під час свого виступу Світлана Ткаля представила презентацію щодо актуальної проблематики 2020 року та планів на 2021 рік в роботі Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ та Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів.
Окремий блок виступу стосувався неправомірних дій поліції щодо учасників програми замісної терапії, зокрема, мова йшла про ситуацію в м. Жовті Води.
Учасники зустрічі зійшлися на тому, що подібні випадки — є кричущим порушенням і створюють загрозу для функціонування програми ЗПТ.
Нагадуємо, що роботу Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ та Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів координує Благодійний Фонд «Надія та Довіра» за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я», у співпраці з Центром громадського здоров’я України.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print