';

Участь у Міжвідомчій робочій групі МОЗ з послуг зі зменшення шкоди та ЗПТ

Вчора, президент Благодійного Фонду “Надія та Довіра”, керівниця проєкту “Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ” взяла участь у засідання Міжвідомчої робочої групи Міністерства охорони здоров’я України з питань надання послуг зі зменшення шкоди та замісної підтримувальної терапії.
Під час свого виступу Світлана Ткаля представила презентацію щодо актуальної проблематики 2020 року та планів на 2021 рік в роботі Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ та Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів.
Окремий блок виступу стосувався неправомірних дій поліції щодо учасників програми замісної терапії, зокрема, мова йшла про ситуацію в м. Жовті Води.
Учасники зустрічі зійшлися на тому, що подібні випадки – є кричущим порушенням і створюють загрозу для функціонування програми ЗПТ.
Нагадуємо, що роботу Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ та Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів координує Благодійний Фонд “Надія та Довіра” за підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я”, у співпраці з Центром громадського здоров’я України.
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80