';

Участь у дослідженні бар’єрів доступу жінок, які живуть з наркозалежністю, до замісної терапії

Президент Благодійного Фонду “Надія та Довіра” Світлана Ткаля та Директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяна Лебедь отримали подяку за участь у дослідженні, яке проводила дослідницька група Нью-Йоркського університету. Відбулося це під час робочої зустрічі представниць МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” та представників та представниць громадських організацій, державних органів та структур, що опікуються правами наркозалежних жінок в Україні.
Учасники зустрічі довідались про результати двох досліджень. Одне з них стосувалося доступу наркозалежних жінок до ЗПТ, репродуктивних та інших медичних і немедичних послуг в Україні. Саме з його проведенням і допомогли наші лідерки.
Інше проходило в Качанівській та Чернігівській колонії і мало на меті виявити зв’язок між наркозалежністю, гендерно обумовленим насильством та кримінальною поведінкою.
Під час заходу також була представлена оновлена версія посібника з теми “Наркозалежність та насильство”.
Завершився захід дискусією, у якій активну участь брали представники Благодійного Фонду “Надія та Довіра”, Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”, Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю та “Клуб Эней”.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80