0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

“Величезна кількість абсолютно різних думок та можливість поглянути на звичні речі з іншого ракурсу”. Це відгук лікарів про триденний тренінг “Проведення адвокаційної роботи для забезпечення прав людей, які вживають наркотики ін’єкційним шляхом, та зменшення стигми до участі в програмах замісної підтримувальної терапії”.
Захід, організований Благодійним Фондом “Надія та Довіра”, зібрав разом лікарів, осіб, які приймають рішення, та представниць спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю – активісток Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”.
 
Мета цього тренінгу – сприяння діалогу для зменшення бар’єрів доступу (у тому числі гендерних) до послуг зменшення шкоди та програми ЗПТ.
 
Це вже не перший подібний захід, який ми проводимо за підтримки МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health в рамках проектів за сприяння The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та  CDC.
Ми бачимо результат таких заходів – це поглиблення взаємного розуміння між лікарями, особами, які приймають рішення, та представниками й представницями спільноти.
 
“Для нас дуже важливо, що в заході беруть участь жінки, які живуть з наркозалежностю, лідерки з різних регіонів. Це дає змогу озвучити специфічні потреби представниць спільноти, створює підгрунтя для впровадження гендерно чутливих підходів у програмах зменшення шкоди”, – пояснила Голова Правління Благодійного Фонду “Надія та Довіра” Тетяна Лебедь.
 
“Ми цінуємо ті зусилля, які громадські організації докладають до того, щоб ввести гендерно чутливі підходи в програми зменшення шкоди. Тому такі заходи діалогу завжди в пріоритеті нашого проекту”, – зазначив під час вступного слова Віктор Коломієць, координатор проекту Альянсу громадського здоров’я.
 
За час заходу учасники виконали чимало важливих завдань: визначили основні бар’єри доступу до програм зменшення шкоди з врахуванням гендерного аспекту, розробили стратегію адвокації впровадження гендерно-чутливих послуг. Крім того, одним із завдань тренінгу було створення ефективної системи переадресації ЛВІН. 
Ми впевнені, що ці три дні не пройшли даремно, і ми побачимо результат заходу – зростання взаєморозуміння та більшу злагодженість дій активістів спільноти та лікарівдля зниження бар’єрів доступу до програми ЗПТ та впровадження гендерно-чутливих послуг в програми зменшення шкоди.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print