0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Як пацієнтці замісної підтримувальної терапії стати опікуном для дитини свого чоловіка, який помер? Які дії має зробити жінка – учасниця замісної терапії, якщо хоче взяти опіку над онукою? Як допомагати представниці спільноти, яку чоловік намагається виставити неадекватною?
 
Це – далеко не повний перелік кейсів, які вже розібрали активістки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА вчора, під час першого дня тренінгу «Алгоритми дій для вирішення кейсів у роботі параюристок спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю».
 
Розпочався захід з обговорення найбільш типових та найбільш складних випадків, з якими працювали активістки організації протягом року.
 
Сьогоднішні сесії будуть присвячені найефективнішим алгоритмам дій у випадках, пов’язаних з домашнім та гендерно-обумовленим насильством, зґвалтуванням, порушенням прав на програмі замісної терапії. Окрема сесія буде зосереджена на кейсах, пов’язаних з порушенням батьківських прав.
«Програма заходу – дуже насичена, бо все перераховане – це план лише на один день. Ми будемо працювати в групах, складати алгоритми для типових випадків. Попередні тренінги вже принесли свої плоди, зараз ми спираємося на напрацювання двох років роботи, і зосередили увагу саме на гострих темах», — розповіла директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Тетяна Лебедь.
 
«Наш досвід показує, наскільки важливо, що з представницями спільноти працюють саме жінки, які знають проблему з середини. Така робота у форматі рівна-рівній сприяє як довірі та відвертості з боку тих жінок, які звертаються до вуличних юристок, так і тому, що спільнота жінок, які живуть з наркозалежністю, стає більш видимою. Суспільство звертає увагу на потреби цієї ключової групи», — пояснила Тетяна.
 
Тренінг організований за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансування Глобального Фонду.

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print