0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівці Благодійного Фонду «Надія та Довіра», і зокрема співробітники Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, постійно підвищують рівень кваліфікації. Це важливо, щоб максимально ефективно захищати права учасників програми ЗПТ.
Тому вчора ми пройшли тренінг з лікарем-наркологом, і нам є, чим поділитися.
Отож, чи знаєте ви, що:
Пацієнтам слід надзвичайно уважно поводитися з замісним препаратом. В сьогоднішніх умовах, навіть якщо замісний препарат вилучать і пацієнт матиме документи, які це підтвердять, отримати дозування замість вилученого буде практично нереально.
— Хоча в ряді регіонів людина з перших днів отримує препарат «на руки», контроль за прийомом зберігається. Зокрема, завдяки тестуванню на непризначені лікарем наркотичні речовини.
— Швидкий обмін речовин зустрічається не так часто, тому більшість пацієнтів ЗПТ можуть одноразово приймати власне дозування. Найкраще приймати препарат в один і той самий час, щоб організм пристосувався до цього графіку. Саме такий спосіб прийому лікарі вважають оптимальним.
Водночас серед учасників програми є велика категорія людей для яких важливим також є знеболювальний ефект (наприклад, якщо у людини тромбофлебіт). Саме вони найчастіше ділять дозування на 2 прийоми, оскільки знеболювальний ефект тримає близько 4 годин.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print