0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Коли наближаються свята і навколо сяють ялинки співробітники Благодійного Фонду «Надія та Довіра» … проходять тренінг з правових питань.
 
Бо ми робимо все можливе для того, щоб ви отримували на Національній Гарячій Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ максимально повні консультації.
 
Під час тренінгу, який відбувся вчора, ми розбирали алгоритм дій, якщо на сайті ЗПТ перебувають співробітники поліції.
 
Детально розглянули, як діяти, коли людині відмовляють в наданні медичної допомоги.
 
Розібрали, в яких випадках застосовується 161 стаття Кримінального Кодексу України. Вона говорить про порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.
 
Дізналися про основні рішення Європейського суду з прав людини, які стосувалися злочинів, що порушували рівноправність громадян.
 
«Тема захисту прав людини – ключова у діяльності Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ. Регулярне навчання консультантів Гарячої Лінії надзвичайно важливе, оскільки допомагає бути обізнаними з правових питань, оперативно реагувати на зміни в законодавстві та знайомить з провідними підходами у розв’язанні окремих питань», — упевнена керівник Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ Світлана Ткаля.
 
Тренінг проведено за підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та The Global Fund
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print