0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ роблять все можливе, щоб наші клієнти отримували допомогу, коли її потребують, у тому числі під час війни та пандемії. Зараз, коли ми всі стикаємося з відключеннями світла та частою відсутністю будь-якого зв’язку, на чільне місце виходить швидкий та якісний обмін інформацією між співробітниками Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ.
 
Якщо під час роботи над кейсом в нашого консультанта пропаде зв’язок чи інтернет, потрібно, щоб колеги, в яких є технічні можливості, змогли продовжити працювати над вирішенням ситуації. А для цього необхідно мати інформацію, які кроки вже зроблені, і які ще потрібно зробити. Впоратися з цим завдання під силу відповідному програмному забезпеченню.
 
«Потреба у програмному забезпеченні з відповідним функціоналом постала ще під час пандемії COVID-19, оскільки ніхто не застрахований від хвороби, і консультанти Гарячої Лінії такі ж люди. Війна тільки підкреслила цю необхідність», — зазначив Андрій Яровий, керівник проєкту Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ.
Ми довго й ретельно працювали з розробниками над функціоналом програми, і нарешті вчора відбувся тренінг для співробітників, щодо того, як вносити інформацію, та як узагальнювати дані щодо звернень з певної проблеми чи регіону. Тренінг проходив у змішаному форматі – частина співробітників підключилася онлайн, а інші зібралися в офісі Благодійного Фонду «Надія та Довіра».
 
Хочемо також завірити клієнтів – ми НЕ зберігаємо ваші номери телефонів, і максимально відповідально ставимося до зберігання даних.
 
——-
Нагадуємо, що попри війну ми продовжуємо захищати права наркозалежних та пацієнтів ЗПТ. Зв’язатися з нами можна онлайн або за телефоном 0-800-507-727 (дзвінки з телефонів мобільних та стаціонарних операторів України безкоштовні). Наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
——-
Діяльність «Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ» координує Благодійний Фонд «Надія та Довіра»
за фінансування МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health у рамках проєктів за підтримки Глобального Фонду The Global Fund та за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США CDC
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print