0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Як почувається пацієнт замісної терапії, який ламає стегно й опиняється у стаціонарі лікарні без доступу до життєво-необхідного лікування, страшно навіть уявити.
Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ як ніхто, розуміють, що в житті кожного виникають ситуації, коли банально немає сил, щоб подбати про себе і відстояти власні права. У таких, здавалося б, безвихідних ситуаціях, все сподівання — на спільноту небайдужих пацієнтів, на уважних товаришів.
Днями до нас на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ звернулася група пацієнтів з м. Одеса, з проханням допомогти їхньому товаришу.
Пацієнти помітили, що їхній знайомий, який до того регулярно відвідував кабінет видачі, перестав приходити за життєво необхідним лікуванням. Учасники програми зателефонували чоловікові, і дізналися, що він у лікарні з переломом стегна і без досупу до лікування.
Консультант Гарячої Лінії звернувся до лікаря медзакладу, на базі якого пацієнт отримував ліки, з проханням оформити домашній стаціонар для пацієнта. Він також поспілкувався з соціальним працівником, щоб переконатися, що чоловік буде забезпечений ліками протягом усього періоду лікування.
І лікар, і соціальний працівник надзвичайно перейнялися ситуацією, і доклали максимум зусиль для її вирішення.
Чоловік попри кількаденну перерву у прийому ЗПТ, отримав життєво необхідне лікування та уник адмін виписки.
Ми бажаємо цьому учаснику програми ЗПТ якомога скорішого одужання, і хочемо наголосити:
зберігайте номер Національної Гарячої Лінії 0-800-507-727. У критичній ситуації наші консультанти завжди готові прийти на допомогу і відстояти ваші права та інтереси.
Будьте уважні до інших, як пацієнти з м. Одеса!
Творимо добро разом!
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print